Leven Rambin i Isabelle Fuhrman na liście Glamour

Magazyn Glamour stworzył listę Następnych Wielkich Rzeczy w Hollywood (Next Big Thing in Hollywood), na której znalazły się dwie aktorki z “Igrzysk śmierci”: Isabelle Furhman oraz Leven Rambin!
LEVEN RAMBIN: Pamiętacie Glimmer z “Igrzysk śmierci”? Ta 23-latka jest gotowa na więcej akcji tego lata z filmem “Percy Jackson: Morze potworów”. Kochamy imiona jej psów, widzianych podczas spaceru poza hotelem. Są to Sookie Stackhouse (kiwnięcie w stronę “Czystej krwi”) oraz Rooney Mara. “Mam w prawdziwym życiu obsesję na jej punkcie”, mówi Rambin.


ISABELLE FUHRMAN: Nasza najmłodsza nowo przybyła (ma tylko 16 lat!) miała spotkanie twarzą w twarz w “Igrzyskach śmierci”, ale ostatnio zatrzymała się za kamerą. Była tak zainspirowana naszymi zdjęciami, że wróciła do Chateau, by wyreżyserować teledysk muzyczny swojej siostry w barze Marmont.


Top Actress

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

* Copy this password:

* Type or paste password here:

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>